"PRINÁŠAME KVALITU DO ĽUDSKÝCH ŽIVOTOV"

Kto je Titan Interplast, s.r.o.?

Firma Titan Interplast je výhradným dovozcom výrobkov švajčiarskej spoločnosti Georg Fischer v oblasti potrubných rozvodových systémov.

Firma bola založená na základe rozhodnutia vedenia koncernu +GF+ v spolupráci s Ing. Jaroslavom Balíkom a konateľmi spoločnosti TITAN - Metalplast s.r.o., ktorá mala do tohto obdobia výhradné zastúpenie pre celú vtedajšiu Československú federatívnu republiku.

Od počiatku sme si vďaka aktívnej práci, účasti na odborných seminároch a výstavách, poradenskej činnosti, aktívnym prístupom k potrebám zákazníkov  ako aj  kvalitou výrobkov firmy +GF+ získali  pevné postavenie na existujúcom trhu Slovenskej republiky v oblasti plynárenstva.

Podielali sme sa na mnohých projektoch plošnej plynofikácie a  rekonštrukcie jestvujúcich plynovodov. Svojou aktivitou sme zaujali počas pôsobenia na území Slovenskej republiky jedno z popredných miest v objemoch predaných výrobkov v oblasti SPP.

 

Počas rokov 2000 - 2003 sa začala firma preorientovávať aj na oblasť rozvodov vody. Neustálym školením pracovníkov vo vodárenských spoločnostiach a aktívnou účasťou na výstavách zameraných na oblasť rozvodov vody sa podarilo postupne presvedčiť pracovníkov na vodárenskom trhu o kvalite materiálu  PE-HD 100  a kvalitách spájacej technológie prostredníctvom elektrofúznych tvaroviek ako aj zvárania PE-HD rúr na tupo.

Počas nasledujúcich rokov sme zaujali popredné miesto pri dodávke materiálov zameraných na výstavbu nových vodovodov. Stali sme sa hlavným dodávateľom tvaroviek pre veľké vodárenské spoločnosti ako sú napr. Severoslovenská vodárenská spoločnosť a.s. Žilina, Východoslovenská vodárenská spoločnosť a.s. Košice, Veolia Poprad, Veolia Banská Bystrica atď. Firma sa podieľala na veľkom projekte na východnom Slovensku - výstavbe vodovodov realizovaných v rámci rozvoja hradených z fondov Európskej únie v oblasti Zemplína, v súčasnej dobe sa podieľa na realizácii vodovodov v oblasti Torysy, Veľkého Krtíša, Kysúc atď.

Výrobky  firmy +GF+ distribuované  našou firmou  si našli svoje miesto aj pri realizácii projektov priemyselných parkov a projektov nových továrenských celkov. Výrobky  sa dostali do hál Volkswagenu Bratislava a Martin, Peugeot PSA Trnava, Kia Žilina, Sony Nitra, Slovnaft Bratislava, Laugarício Trenčín, Max Nitra  atď.

 

 

 

 

NOVINKY
20.01.2012
Vážení zákazníci,   radi by sme Vás informovali o novinkách v našom sortimente. Naša spoločnosť k novému roku 2012 rozbehla...
18.01.2012
Vážení zákazníci, touto cestou by sme Vám radi ponúkli nasledovné nástroje za výpredajovú cenu:   RÚROVÁ ŠKRABKA (na konce rúr)...
NEWSLETTER
Ak chcete od nás dostávať najnovšie informácie, pridajte svoju e-mailovú adresu:
Copyright 2009 - Titan-interplast.sk
Publikačný a redakčný systém
a aktualizácie zabezpečuje publikačný a redakčný systém
Vaša internetová agentúra
Web stránky realizuje M7, s.r.o.