TELEFÓN
037 / 77 22 445
FAX
037 / 77 22 447

+GF+GEORG FISCHER

 

Profil spoločnosti Georg Fischer Wavin a hlavné podnikateľské zámery?


Georg Fischer je medzinárodná priemyselná spoločnosť, ktorá má sídlo v Schaffhausene vo Švajčiarsku. Pohybuje sa v oblasti inžinierstva, výroby, marketingu a predaja vysoko technizovaných procesov, zariadení, systémov a komponentov. Spoločnosť sa skladá zo štyroch skupín: automobilové výrobky, výrobky na rozvody vody a plynu, výrobné technológie a továrenské inžinierstvo.

Zámerom spoločnosti je ponúknuť konečnému zákazníkovi, v oblastiach rozvodov vody a plynu, spracovateľských a čistiacich procesoch, domácich rozvodoch, chemickom priemysle, chladení, jediel a nápojov, stavbe lodí a energie, inovatívne a komplexné riešenia. Vďaka viac než 60 000 výrobkom, neporovnateľným servisom a stálym rozširovaním know-how riešime potreby naších zákazníkov k ich úplnej spokojnosti.

Georg Fischer má pracovný potenciál viac než 5000 zamestnancov a v roku 2011 dosiahol obrat 1 174 miliónov CHF.

Stratégia skupiny Piping systems?


GF Piping Systems vyvíja, vyrába a obchoduje s kompletnou ponukou potrubných systémov a jednotlivých komponentov z rôznych druhov materiálu. Hlavným zámerom je ponúknuť, celosvetovo, svojim zákazníkom úplne riešenia pri preprave vody, plynu a iných agresívnych médií.  Dodávanie svojich výrobkov, či už tvaroviek, ventilov, meracích a kontrolných technológií, potrubí a spájacích technológií  je vždy rýchle, flexibilné a spoľahlivé.

 

Vízia spoločnosti?

 

GF Piping System je svojím postavením vedúci výrobca enviromentálne priateľských systémov pre priemysel, rozvody vody a plynu a domáce rozvody.

 

Užitočné linky:

Riešenia pre Vaše rozvody (VODA, PLYN)

Výrobný sortiment

CAD knihovňa

NOVINKY
20.01.2012
Vážení zákazníci,   radi by sme Vás informovali o novinkách v našom sortimente. Naša spoločnosť k novému roku 2012 rozbehla...
18.01.2012
Vážení zákazníci, touto cestou by sme Vám radi ponúkli nasledovné nástroje za výpredajovú cenu:   RÚROVÁ ŠKRABKA (na konce rúr)...
NEWSLETTER
Ak chcete od nás dostávať najnovšie informácie, pridajte svoju e-mailovú adresu:
Copyright 2009 - Titan-interplast.sk
Publikačný a redakčný systém
a aktualizácie zabezpečuje publikačný a redakčný systém
Vaša internetová agentúra
Web stránky realizuje M7, s.r.o.